Winterhike 2018: Harry Potter - The Magic Hike!

 

 

Poster Winterhike 2018

 

 

De demonen zijn de kwade vijand van de toverwereld, ze zij weer op Zweinstein gesignaleerd, de taak van Harry, Hermelien en Ron is om de demonen te verdrijven. Ze worden uitgewezen naar het station waar ze door de muur moeten springen om op de uiste plek te komen. Ze komen uit bij Scouting Groenlo, waar een groep Gidsen hen probeert duidelijk te maken dat er hier in deze wereld echt geen demonen zijn. Echter verschijnen er ineens demonen voor de ramen, maar Harry vergeet in alle paniek de spreuk waarmee hij de demonen kan verjagen.

 

Helpen jullie Harry, Hermelien en Ron om de demonen te verslaan? Geef je dan nu op voor de Winterhike 2018: The Magic Hike.

 

 

 

 

 

Aanmelden

 

 

Ben jij lid van de scouts, verkenners, gidsen, explorers of RSA? En ben je lid van de scouting vereniging Aalten, Borculo, Eibergen, Groenlo, Lichtenvoorde, Neede, Ruurlo of Winterswijk? Dan kun jij mee doen met de winterhike. Aanmelden kan via de leiding van je eigen speltak!

 

Op deze website kun je verder nog wat informatie krijgen:

 

  • Ook staat hier het inschrijfformulier. Inschrijven kan alleen via de leiding van jou eigen speltak!

 

 

Hopelijk zien wij je terug op 28 en 29 december!

 

 

De Winterhike commissie 2018